Drobečková navigace

Koupelnové studio > Whirlpool

Whirlpool - Villeroy & Boch

Zažíjte relaxaci s výřivkou ve Vaší zahradě. Dopřejte si pauzu a užíjte si hýčkající a energizující sílu bublající vody pod širým nebem.

Vířivka od firmy Villeroy & Boch kombinuje různé základní funkce pro dokonalý wellness zážitek. Teplá voda jemně pohladí Vaše tělo a budete cítit téměř stav beztíže. Napětí se rozplyne a Vaše mysl se uklidní. Příjemná hydromasáž uvolňuje svaly a napětí, přirozené venkovní prostředí a čerstvý vzduch pak mají energizující účinek. Vaše osobní vířivka je luxus, který si můžete užít po celý rok. Neni lepší způsob, jak si vykouzlit pocit dovolené i v zimě, a ponořit se do teplé bublinkové lázně Vaší vířivky, obklopeni sněhem a ledem.

Špičkové zpracování a prvotřídní materiály zajistí, že budete moci svou vířivku ocenit po dlouhou dobu a užít si ji v každém ročním období.   

 

PREMIUM LINE

Luxusní whirpool Premium vyhovuje každému vkusu. Vířívky jsou vybaveny vysoce kvalitními tryskami z nerezové oceli, vnitřním a vnějším osvětlením, osvětlenou kaskádou a mnoha tryskami uvnitř vany k masáži. 

Více informací ZDE

Premium line.jpg

 

COMFORT LINE 

Špičková venkovní vířivka s vynikajícím vybavením za rozumnou cenu. Každý model je vybaven nejnovější technologií JetPak a klade velký důraz na vysoké standardy kvality. Sestavte si vlastní vířivku s dokonale sladěným barevným schématem a odpovídajícím vybavením. Nejnovějším trendem se stává BLACK & WHITE.

JetPak jsou odnímatelné masážní jednotky, které lze umístit dle individuální potřeby, jsou tedy ideální pro jakýkoliv druh masáže. Protože tyto jednotky lze konfigurovat, můžete je  kombinovat se svým oblíbeným sedadlem a přizpůsobit si tak vlastním potřebám. Trysky jsou organizovány v Jet Paks, což minimalizuje množství potrubí uvnitř horké vany a zároveň snižuje možnost jejich poškození. To také významně snižuje náklady na energii a současně zvyšuje výkon ve srovnání s běžnými vířivkami.

Více informací o JetPak: ZDE

 

Whirpool ke shlédnutí na našem showroomu.

51.jpg 

ATG-studio