Drobečková navigace

Koupelnové studio > LAUFEN vodovodní baterie

LAUFEN vodovodní baterie

Vodovodní baterie LAUFEN jedinečným způsobem doplňují jednotlivé designové kolekce. Šetřit vodou a energií a při tom nepřijít o pohodlí – za to ručí technologie pro úsporu Ecototal a Ecototal+ v armaturách LAUFEN. Keramické ovládací kartuše mají mimo jiné i blokování množství horké vody. Dokážete ušetřit až třetinu energie a vody, aniž byste přišli o svůj komfort. 

Jednotlivé vodovodní baterie ke shlédnutí

 

MYTWIN & MYCITY – DESIGN DO NEJMENŠÍHO DETAILU

Nové ruční sprchy MyTwin a MyCity představují fúzi puristicky plochého designu a tenkých tvarů. Moderní a trendy. Zamilují si je všichni, kteří oceňují výjimečný design a špičkovou kvalitu v koupelně.  
 
Designér Andreas Dimitriadis,  ze studia platinumdesign, se věnoval každému  detailu. Proto nejsou u jednodílné konstrukce žádné viditelné spoje. Nové ruční sprchy tak perfektně padnou do ruky.

Ban_header_Handshowers.jpg

Můžete si vybrat mezi dvěma tvary a šest různými povrchy: obdélníkové ruční sprchy MyCity jsou k dispozici s povrchy chrom, chrom/matný chrom, chrom/černá, chrom/bílá a chrom/oranžová. U kulaté ruční sprchy MyTwin je v nabídce ještě další motiv se švýcarským křížem.

 

ECOTOTAL A ECOTOTAL+

Voda je přírodním zdrojem. A protože je k dispozici ve zdánlivě velkém množství, často s ní zacházíme nezodpovědně. LAUFEN se svými technologiemi již dlouhou dobu usiluje o snížení spotřeby vody a elektřiny. Například v podobě revolučních technických řešení, jakými jsou kartuše Ecototal a Ecototal+ s integrovaným omezovačem průtoku a teploty vody.

Ban_Ecototal

Výhody:
• Inteligentní řešení pro úsporu v  domácnostech
• Snížení spotřeby vody a energie o cca 30 %
• Omezení průtoku nebo teploty vody může být kdykoli deaktivováno
• Dlouhá životnost a nízké náklady na údržbu
• Standardní součástí v celé řadě baterií LAUFEN

 

SIMIBOX

Simibox je praktické univerzální podomítkové těleso společnosti LAUFEN. Kromě snadné a bezpečné instalace vodovodních baterií také umožňuje pozdější kontrolu skryté baterie – bez nutnosti uzavření hlavního přívodu vody. Simibox se hodí do každého stavebního projektu. Simibox

Instalují se prakticky stejně, nezávisle na tom, o jakou stavební metodu se jedná. Jde o kombinaci podomítkové sady a předem smontované sady, umožňující pozdější výměnu vodovodní baterie bez rozebírání stěny. Během stavby lze špičkové vodovodní baterie instalovat jako poslední, poté,  co všichni ostatní řemeslníci odejdou, takže se nepoškodí jejich povrchová úprava.

 

 

ATG-studio