Drobečková navigace

Koupelnové studio > Obklady a dlažby > VILLEROY & BOCH

VILLEROY & BOCH

Od svého založení v roce 1748 se německá rodinná firmaUnknown.png Villeroy & Boch výrobce keramiky vypracovala na mezinárodní značku životního stylu. Společnost Villeroy & Boch je nyní se svými produkty pro koupelnu, wellness a jídelnu zastoupena ve více než 125 zemích. 

                                                                   Celá kolekce ZDE

 NOVINKY 2022

LUCCA

Čtyři jemné barvy perleti, písku, kamene a skály s lehkým povrchovým reliéfem dodávají LUCCE její neodolatelné kouzlo – decentní a přesto plné přirozené elegance pro styly interiéru od Natural Living po Modern Classic, tyto matné dlaždice propůjčují úžasně hřejivý vzhled. nebo spíše chladně-minimalistický nádech, v závislosti na výběru barvy. 

VB1.png VB2.png

 

MARBLE ARCH

prémiový koncept, přenáší elegantní kouzlo bílého mramoru do vynikajícího keramického designu a kombinuje jej s autentickým vzhledem dřeva. Výsledkem jsou vysoce kvalitní obklady a dlažby, které zvýrazňují vzrušující kontrast leštěného mramoru a matných dřevěných struktur a vytvářejí jedinečnou atmosféru elegance a originality.

4.png 3.png

 

PIER 45

Díky betonovému vzhledu v různých barvách a opotřebovaně vypadajícím texturám je PIER 45 dokonalým základem pro zařízení v současném rezidenčním industriálním stylu. 

5.png

 

MERIDA 

Expresivní velké formáty z porcelánové kameniny zajišťují zvláštní pocit velkorysosti a prostorný design interiéru. Čtyři přírodní barvy jsou obzvláště působivé ve formátu 60 x 120 cm. Perfektní pro vzrušující kontrasty: mozaiky 5 x 5 cm, které jsou také ideální pro sprchové kouty v úrovni podlahy.

7.png

 

METALYN

Vrcholem METALYNu je různobarevná dekorační dlaždice z glazované porcelánové kameniny vilbostone, kterou lze pokládat jako pás, jako akcent nebo pro celoplošnou instalaci. 

9.png

 

SOFT COLOURS

Šest matných, lehce šedých pastelových barev jsou decentní a všechny lze vzájemně harmonicky kombinovat. Bez ohledu na to, zda je dispozice jednobarevná, tón v tónu nebo jemný kontrast, tyto keramické dlaždice se snadnou údržbou přinášejí do koupelen a obytných prostor nádherně elegantní a vzdušný přirozený šmrnc.

10.png11.png

 

PURE LINE 2.0

Díky robustním a protiskluzovým povrchům, které se snadno udržují, je PURE LINE 2.0 všestranným pomocníkem v celém světě moderního bydlení. Pro vytvoření harmonických kombinací a silných barevných kontrastů jsou nabízeny čtyři teplejší a čtyři studenější odstíny z šedohnědého spektra. Celkem sedm koordinovaných formátů umožňuje širokou škálu rozvržení – s použitím jediného formátu nebo instalovaných v atraktivních kombinacích. Velký formát 120 x 120 cm dodává prostoru zvláštní eleganci a velkorysost.

12.png

 

VICTORIAN 

Kolekce dlaždic VICTORIAN BY MARY KATRANTZOU je harmonickou symbiózou vysoce módního designu a klasického umění dlaždic – a zároveň fascinujícím všestranným a jasně strukturovaným designovým konceptem stěn a podlah. 

13.png

ATG-studio