Drobečková navigace

Koupelnové studio > Obklady a dlažby > VALSECCHIA

VALSECCHIA

Společnost Valsecchia byla založena v roce 1956 v Itálii.Valsecchia.jpeg Specializuje se na výrobu porcelánových kameninových obkladů a dlažeb s vynikajícími technickými vlastnostmi. Je vhodná pro všestranné řešení různých typů aplikací jak v komerčním tak i rezidenčním prostředí. Keramica Valseschia nabízí velmi kvalitní a krásné obklady a dlažby. Při výrobě je kladen důraz k udržitelnosti a inovaci směrem k budoucnosti zaměřené na kvalitu života.                       Celá kolekce ZDE.

 

UPTOWN

Leštěné povrchy, které září typickou vzácností majoliky převzaté v městského stylu: autentická duše v rovnováze mezi tradicí a inovací. Pohled na městský design, vyšperkovaný barevnou paletou neutrálních tónů, které dodávají místům bydlení charakter a pohodlí. S Uptown je nadčasové kouzlo města oživeno v návrhu skvělého vizuálního efektu.

f_uptown_1.jpeg e_Uptown_2.jpeg

 

NATURAL WOOD

Přírodní dřevo, kamenina s dřevěným efektem odhaluje svůj charakter prostřednictvím škrábanců, které charakterizují povrch. Velikost 20 × 100 cm vzbuzuje hřejivou atmosféru současného bydlení ve všech jeho chromatických variacích.

C-NaturalWood 1.jpeg E-NaturalWood_2.jpeg

 

SWIMMING POOL

Řada, která spojuje 4 řady inspirované jedinečnou elegancí mramoru, v barevné paletě bohaté na odstíny moře: od nejhlubší modré po neutrální pískové tóny. Lesklý povrch a grafická pestrost se stávají protagonisty konkrétních her světel a mixu barev v kontaktu s vodou a zajišťují tak výsledek velké prestiže se silným estetickým dopadem. Jsou ideální jako obložení bazénu a dodávají dotek osobní elegance i uvnitř lázní.

1.sw..jpeg sw.2.jpeg

EVOLUTION

Chromatický minimalismus a rafinované žilky charakterizují formální eleganci povrchu materiálu bohatého na odstíny. Série je inspirovaná klasicismem, která nachází svůj současný výraz v rektifikovaném formátu, který dodává extra nádech prostředí s nadčasovou třídou.

A-Evolution_1.jpeg C-Evolution_2.jpeg H-Evolution_3.jpeg

 

LIFESTONE 

Šikovná kombinace různých materiálů vytváří exkluzivní vzhled s decentním kouzlem. Povrchy, které reprodukují přírodní architekturu kamene, z něj dělají protagonistu v nejaktuálnějším exteriérovém designu.

A-lifestone_2.jpeg KÁMEN.png

 
 
Originální výraz tohoto drahého přírodního kamene, který splňuje dokonalost dvojího použití ve vnitřním i venkovním prostředí. Různé jasné barvy a teplé odstíny umožňují tomuto produktu exkluzivní přizpůsobení různým typům použití.
  
 A-Quarzite_2.jpeg C-Quarzite_1.jpeg
 
 
 
Z přírodních materiálů pochází inspirace pro kolekci City, porcelánová kamenina s pruhovaným povrchem, navržená v široké škále velikostí a dekorů. 8 barevných odstínů upřednostňuje milovníky modernějšího stylu, kde je neutralita hlavním hrdinou minimální elegance. Metropolitní cesta, která dává charakter jak rezidenčnímu, tak komerčnímu prostředí.
 
city-london2.jpeg CV_City_Vienna1.jpeg
 
 
 
Porcelánová kamenina s kamenným efektem k dekoraci venkovních prostor v přírodním a rafinovaném stylu s velkým estetickým dopadem. Vysoká intenzita chromatičnosti a kvalita detailů dělají z Porfida dokonalou kombinaci přírody a nábytku. Magický prostor, kde se nejhlubší duše kamene prolíná se současným charakterem designových povrchů.
 
ATG-studio