Drobečková navigace

Koupelnové studio > Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelny patří spolu s prodejem materiálů a vybavení do koupelen  mezi  hlavní služby  Koupelnového studia ATG. Svěřte rekonstrukci koupelny do rukou profesionálů.

Rekonstrukce koupelny na klíč

Koupelnové studio ATG provádí rekonstrukce koupelny, případně celého bytu na klíč. Postaráme se o realizaci rekonstrukce a veškeré související služby. S námi pro vás bude rekonstrukce bezstarostná a pohodlná.

Během 17-ti leté historie naší firmy jsme získali obrovské množství zkušeností a dokážeme vám poskytnout skutečně provotřídní servis. Naše práce nás baví, je nám koníčkem a to je ten největší benefit, jaký lze zákazníkům nabídnout.

Přestože jsme zrealizovali velkém množství zakázek, přístupujeme k novým zákazníkům s individuální péčí a velkým zájmem. Uvědomujeme si, že pro vás je rekonstrukce významnou, často velmi obávanou, událostí.

Záruční a pozáruční servis

Kromě samotné rekonstrukce vám poskytneme vysoce kvalifikovaný záruční a pozáruční servis. Přejeme si, abyste byli opravdu spokojení, je to v našem zájmu. Víme, že když s námi budete spokojení, doporučíte nás svým přátelům. To je naším cílem a o to vždy usilujeme.

 

koupelny-3d-navrhy-031.jpg

 

koupelny-3d-navrhy-026.jpg

ATG-studio