Drobečková navigace

Koupelnové studio > Lišty, profily a terče > PROGRESS PROFILES

PROGRESS PROFILES

Odvaha jít dál, výzkum, experimentování a inovacevendor-logo-Ppogress-profiles.jpg to je italská společnost Progress Profile, která působí na trhu již více než 32 let. Za tuto dobu se z rodinné firmy stal globální podnik se stabilně rostoucím obratem. 

 

 

ZAKŘIVENÉ A OHÝBATELNÉ PROFILY 

Řada lemovacích a spojovacích profilů v různých výškách. Tyto profily mohou být zakřivené nebo tvarované tak, aby sledovaly čáry na podlaze a vytvářely originální geometrické tvary pro technické nebo stylistické účely. Výběr materiálů zahrnuje přírodní mosaz, hliník a nerezovou ocel. Tyto profily slouží různým účelům, včetně lemování podlah u dveří, oken, teras a vyrovnání rozdílů úrovní mezi podlahami. Mohou být také použity k vytvoření speciálních designových efektů a přidání charakteru a osobnosti architektonickým projektům.

 

pt_cvac-01.jpg prf_cvon-01.jpg

                 Obvodová křivka                                                 Profinální křivka

pint_cvalab-01.jpg pd_cvon-01.jpg

                  Koncová křivka                                                 Proslider křivka

 

PROSHOWER SYSTEM 

Revoluční systém kombinující funkčnost a design na nejvyšších úrovních, tento systém dokáže splnit jakékoliv specifické potřeby koupelny pomocí široké, univerzální řady inovativních a originálních řešení. Je praktický, rychlá a snadná instalace, ladí s modernímy styly vybavení a skládá se z vysoce kvalitních prvků a povrchových úprav. Srdcem systému je PROSHOWER, exkluzivní potrubí pro shromažďování vody, které na trhu vyniká řadou výhod. Je jediný s výškou splachovací podlahy pouze 85 mm, celý vyrobený z oceli, k dispozici v pěti různých délkách a vybaven šesti různými povrchovými mřížkami vyrobenými také z nerezové oceli.                                                                        

Jako jeden z mála dostupných na trhu je vybaven plně nastavitelným sifionem s patentovanou vodotěsnou spojkou. Potrubí je uvnitř nakloněno, aby voda proudila směrem k odtoku a zabraňovala stagnaci páchnoucí vody. Kromě toho lze sifon pod roštem snadno zkontrolovat a vyčistit.

proshower-linear-system.jpg proshower-central-system.jpg

                    Lineární systém                                                Centrální systém

 

MEMBRÁNOVÝ SYSTÉM PRODESO

Separační a hydroizolační systém Prodeso je ideálním řešením ve vnitřních i venkovních prostorách pro problematické, nevytvrzené podklady, terasy, balkony a vodorovné plochy jakékoli velikosti. Vhodný jako separační systém při instalaci velkých formátů a pro systémy podlahového vytápění, když je z důvodu prostoru vyžadováno použití tenčích potěrů. Díky tomuto systému je možné se vyhnout dilatačním spárám v potěru a pokud je to možné, lze je obejít při pokládání keramických dlaždic a dlaždic z přírodního kamene.

Mezi jeho kladné body patří především rychlost, protože membránu i podlahu lze pokládat nepřerušovaným způsobem. Všestranost a pružnost, protože je díky svému zvláštnímu složení vhodný pro instalaci na jakýkoli podklad. Hydroizolace a bezpečnost, protože zaručuje hydroizolaci podkladu i v případě překrytí, jakož i na popraskaných a špatně vytvrzených podkladech, a proto podléhá tlaku par.

prodeso-membrane-system.jpg 

 

PROSUPPORT PROFILE A/B

Odolné proti povětrnostním vlivům, děrované, příčné a půlkřížové rozpěrky pro rovnoměrné a přesné rozložení podlahových a stěnových krytin. K dispozici ve všech velikostech.

1.jpg

PROSUPPORT PROFILE T

2.jpg

PROSUPPORT PROFILE N

3.jpg

ATG-studio