Drobečková navigace

Koupelnové studio > O nás

O společnosti

 

ZKUŠENOST

Na trhu jsme více než 25 let. Za tu dobu jsme získali spoustu zkušeností a stali se špičkou ve svém oboru. Naší hlavní prioritou je spokojený zákazník. Proto se pravidelně naši zaměstnanci účastní školení a seminářů, aby Vám byli schopni vždy správně poradit.

KVALITA

Zaměřujeme se na prvotřídní kvalitu zboží a vynikající materiály. Spolupracujeme s věhlasnými značkami a pro mnohé z nich jsme se stali výhradním dovozcem celé řady obkladů, dlažeb a přídavných zařízení do koupelen a sociálních zařízení. Díky tomu Vám můžeme nabídnout luxusní zboží za bezkonkurenční ceny.

LUXUS

Na našem showroomu v Olomouci se můžete inspirovat a užít si pohledu na luxusní, elegantní a vzdušné koupelny. Dopřejte si i Vy chvíle odpočinku a relaxace v dnešní uspěchané době ve Vaší vlastní koupelně a načerpejte sílu po težkém dni.

VYNIKAJÍCÍ SERVIS

Realizace koupelny či rekonstrukce bytu je pro nás jen začátek. Zakládáme si na korektních vztazích a o své zákazníky se dobře staráme, proto je pro nás samozřejmostí kvalitní záruční i pozáruční servis. V našem týmu máme zodpovědné řemeslníky, kteří mají certifikace pro záruční servis luxusního zboží. 

REFERENCE

Za dobu existence naší firmy jsme realizovali obrovské množství zakázek. Na této stránce si můžete prohlédnout vzorové reference. V případě zájmu Vám velmi rádi poskytneme podrobnější informace a další fotografie.

 

LAUFEN - Bathroom Culture since 1892 - www.laufen.com

 

SPOLUPRACUJEME

s e-shopem www.saniti.cz

ATG-studio