Drobečková navigace

Koupelnové studio > Novinky v obkladech a dlažbách

Novinky v obkladech a dlažbách 

Nahlédněte do nejnovějších trendů renomovaných keramiček. Kliknutím na kolekce otevřete jednotlivé katalogy.

APAVISA

prohlédněte si nové kolekce této španělské keramičky:

  • Marble 7.0 velmi elegantní kolekce roku 2017, která si pohrává s geometrií a                vizualitou    

      MARBLE 7.0_CALACATTA_1.jpg

  • Nanofacture 7.0 ve volbě 4 barev - modré, béžové, šedé a černé. Kolekce svým designem evokuje starověkou architekturu, v interiérech působí doslova jako umělecké dílo:

Nanofacture

 

  • Nanoshiba 7.0  svým realistickým dekorem dřeva symbolizuje návrat k přírodě, což je také hlavní filozofií této keramičky. Kolekce nabízí volbu 3 barev - béžové, hnědé a okrové:

Nanoshiba

  

  • Nanofusion 7.0 napodobuje beton v kombinaci se dřevem nebo s klasickým   kamenem. Ve výsledku působí interiér velice originálním "staronovým" způsobem: 

Nanofusion

                 

A.MANO Encaustic

 

Richetti - elegantní keramická kolekce Maison inspirovaná dekorem exotického dřeva, tradiční intarzie historických obydlí a současnosti prkna jemně proplétají a tvoří originální nadčasový styl.

 Maison

 

Ragno - tradiční italská keramička představuje tři nové kolekce, ve kterých spoléhá na osvědčenou estetičnost klasického kamene. Efekt kamene je jedním z ejoceňovanějších textur používaných v architektuře nejen pro exteriér, ale i interiér. Poslední světové trendy hlásají dva směry – industriální, maskulinní interiéry a přírodní “green” prostory – kámen je pro oba trendy ideálním materiálem. 

V porovnání s přírodním kamenem je keramická dlažba levnější a funkčnější variantou. Je odolná, kompaktní, snadno čistitelná a umožňuje vytvořit jedinečné efekty na podlaze i stěnách.

Landscape

Kolekce Landscape  je díky nejnovější technologii velmi reálnou napodobeninou kamene. Série vyčnívá minimalistickou estetikou a střízlivými přírodními barvami. Jedinečného efektu lze docílit kombinací formátů. 

Stoneway Barge Antica - milovníci přírodního kamene si oblíbí právě tuto kolekci. Vyrábí se ve třech barvách a pěti formátech, které jsou mezi sebou modulární. Je k dispozici v interiérové, exteriérové variantě a vyrábí se také o síle 2 cm.

Realstone - přírodní krása, přepych a elegance, to je kolekce Realstone, která věrohodně replikuje tři precizní kameny: quartz, cardoso a jerusalem. Tři povrchy od jemného až po vysoce strukturovaný umožňují maximální využití v interiérech i exteriérech.

  Stoneway_barge_antica

 

Cerdisa - s trendem kamene přichází také tato keramička v kolekci Landstone. Moderní a univerzální duše kolekce se přizpůsobí každému prostředí, zaručuje vizuální kontinuitu interiéru i exteriéru.

  Landstone

                       S myšlenkou kontaminace si Cerdisa pohrává v sérii Network - v dekoru se vzájemně mísí a překrývají kovové a textilní sítě. Díky betonovému efektu dlažba působí originálním historizujícím stylem, rafinovaným způsobem spojuje moderní design s historií:

 NETWORK Network_

 

 

 

 

 

 

 

 

      Další novinkou keramičky Cerdisa je kolekce Ec1 pojmenovaná podle centrální části Londýna, čímž vyjadřuje svoji dynamičnost. Ec1 je originální, rozmanitá a vyrobená nejšpičkovějšími technologickými postupy. Nabízí obrovský výběr barev, velikostí a povrchových úprav.

ZDE  si můžete stáhnout katalog této kolekce.

EC1

         

 V rámci Ec1 Cerdisa představuje také sérii Levitas T5,6 - revoluční velkoformátovou dlažbu mimimální tloušťky ve volbě rozměrů 100x300, 100x100 a 50x150. Katalog ke stažení ZDE.            

Levitas

 

 

 

Mirage - nová kolekce Koru imituje dřevo ovocných stromů, vyznačuje se efektem světlého žilkování a působí k nerozeznání od přírodního dřeva. Interiéry, v nichž je Koru použita, působí prozářeně a svěže. Katalog této série si můžete stáhnout ZDE.

  KORU

 

Italgraniti Group přichází se sérií Sands Experience.

Sands ExperienceKolekce se zrodila díky neustálému hledání stylistické a strukturální dokonalosti přírodního kamene, zrevidované v současném stylu a přizpůsobené našemu prostředí.

 

 

 

                       Projekt MEGA - v tomto projektu se Italgranity group zaměřila na produkci velkoformátové dlažby o rozměrech 240x120 cm při šířce 6 mm.

 Mega.jpg

ZDE si můžete stáhnout katalog této kolekce. Zhlédněte také tohle VIDEO ve kterém Vám bude projekt představen.

 

 

 

 

 

Ariana - v roce 2016 začala i tato italská keramička v rámci projektu WIDE vyrábět velkoformátové obklady 120x240cm velmi originálních designů, více o tomto projektu také v tomto VIDEU.

Ariana_wide.jpgARIANA WIDE.jpg

 

 

IMSO KERAMICHE - kolekce této italské keramičky se vyznačují svou jedinečností a zároveň elegancí, která propůjčí Vašemu interiéru zvláštní magický nádech. Nejnovější série nese název Wood on fire -  kombinuje tradiční dřevěnou dekoru s průbojným designem originálních obrazců:

Wood on fire  Wood on fire

 

 

 

Supergres - představujeme novinku keramičky Supergres – sérii LAKE & STONE. Jedná se o harmonickou imitaci přírodního kamene s všestranným využitím:

Lake and stone

  • Další novinkou je EVER & STONE - kolekce dekorem evokující povrchy rozličných přírodních materiálů:

Ever and stone

 

 

Rádi Vám poskytneme více informací přímo na studiu, kde již tyto novinky máme většinou vystaveny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ATG-studio