Drobečková navigace

Koupelnové studio > Koupelny na klíč

Koupelny na klíč

Mezi hlavní služby koupelnového studia ATG patří pomoc při výběru materiálu a vybavení koupelny. U nás si vyberete kromě veškerého sanitárního vybavení také obklady a dlažbu nejen do koupelny, ale i mnoha dalších vnitřních i venkovních prostor, včetně obložení fasády či bazénu. Naší další činností je zajištění samotné realizace projektu a veškerých souvisejících služeb, čímž výrazně zvyšujeme komfort zákazníka. Koupelnové studio ATG má výhradní zastoupení pro celou řadu světových značek. To nám umožňuje nabídnout Vám i velmi luxusní materiály za zcela přijatelné ceny.

Během více jak 25-ti leté historie naší firmy jsme získali obrovské množství zkušeností a dokážeme Vám poskytnout skutečně prvotřídní servis. Naše práce nás baví, je nám koníčkem a to je ten největší benefit, jaký lze zákazníkům nabídnout. Zakládáme si na celkové finální spokojenosti zákazníka. Je to i v našem zájmu, jedině když budete spokojení Vy, doporučíte naše studio svým přátelům a známým.

Naše zančková prodejna (Koupelnové studio Olomouc), je velmi dobře a přehledně vybavena. Zvlášť si zakládáme na velkém množství vzorků dlažeb a obkladů, je opravdu z čeho vybírat. Ochotný a zkušený personál se Vám bude plně věnovat. Přijďte se k nám podívat, překvapí Vás příjemná atmosféra našeho studia.

Vážení návštěvníci,
na stránce Inspirace koupelny pro vás budeme střádat architektonická řešení, užitečné rady, tipy a zajímavé nápady. Nechte se inspirovat, rekonstrukce koupelny je pro většinu z nás významnou událostí a vyplatí se věnovat ji dostatek své energie, času a nadšeného zájmu.

koupelny-3d-navrhy-002.jpg koupelny-3d-navrhy-006.jpg koupelny-3d-navrhy-026.jpg
     
koupelny-3d-navrhy-014.jpg koupelny-3d-navrhy-034.jpg

 

 

ATG-studio