Drobečková navigace

Koupelnové studio > Dlažba o síle 2 cm

Dlažba o síle 2 cm

Nabízíme stále žádanější dlažby o síle 2 cm a to hned od několika renomovaných dodavatelů. Můžete si  vybrat přímo ze vzorků vystavených na studiu.

Momentálně máme na několik sérií akční ceny. Dlažba se vyrábí pro vnitřní i venkovní použití, nabízí možnost pokládky na terče, lze tak vyrovnat nerovnosti podkladu bez použití stavební chemie. Pod dlažbu je možno položit např. kabely a mít k nim opětovně jednoduchý přístup.

 

SUPERGRES - STONETRACK T20

Díky svým vysokým technickým a estetickým kvalitám si T20 porcelánová kameninová podlaha, zachovává své nezměněné vlastnosti i v průběhu let. Vhodná pro obytné i komerční prostory. Jedná se o kameninové desky o tlošťce 2 cm, které lze podle potřeb a míst použití pokládat různými způsoby: zvýšené pokládání, suché pokládání na trávu a štěrk, tradiční pokládání lepidlem.

Jednotlivé série ke shlédnutí zde: STONETRACK T20

Stonetrack

Stone dark T20

 

 SUPERGRES - TRAVEL T20

Přirozenost grafické a barevné variability dokonale splývá s technickými vlastnostmi 2 cm silné porcelánové kameniny. Exkluzivní exteriéry lze vytvořit se zvýšenou instalací, přímo na štěrk a trávu, nebo tradičně pomocí lepidla. Travel T20 je dodáván třech různých rozměrech. 

Jednotlivé série ke shlédnutí zde: TRAVEL T20

Travel.jpg

 

ARIOSTEA - PIETRE NATURALI HIGH-TECH

High-Tech podlahové a stěnové krytiny jsou díky různým dostupným povrchovým úpravám ideální pro vnitřní i venkovní použití. Kámen je vyroben výhradně z přírodních surovin a minerálů, které jsou přeměněny pomocí výrobního procesu podobného přirozenému formování hornin. Vybrat si můžete až z osmi odstínů.

Jednotlivé série ke shlédnutí zde: PIETRE NATURALI

Stone+Effect+Beige+Floors-silk-georgette-01.jpg Stone+Effect+Black+Floors-black-ardesia-01.jpg

                      Silk Georgette                                              Black Ardesia

Stone+Effect+Beige+Floors-silk-georgette-05.jpg

                                                          Silk Georgete řez

 

MARCA CORONA - STONELINE

Stoneline je technický kámen, věrný přírodnímu vzhledu a bohatých detailů. STONLINE perfektně zapadá do různých architektonických projektů a dodává intenzivní autentičnost a okouzlující nuance. Díky své odolnosti a nasákavosti představuje tato řada podlah a stěn perfektní řešení pro komerční prostory, nebo prostory kde je kladen důraz na hygienu a snadné čištění.

Video ke shlédnutí ZDE

                        Jednotlivé série ke shlédnutí zde: STONELINE

 Stoneline

 

CERDISA - ARCHISTONE GRIP

Kombinuje šest různých kamenných odstínů a nabízí nový pohled na krásu přírodního kamene.

 Jednotlivé série ke stažení zde: ARCHISTONE GRIP

Archistone 

 

V případě zájmu o podrobnější informace nás prosím kontaktujte.

 

 

ATG-studio