Drobečková navigace

Koupelnové studio > Obklady a dlažby > ARMONIE

ARMONIE

Na trhu působí již více než 20 let. Armonie nabízí vysoce Unknown.pngkvalitní obklady a dlažby za dostupnou cenu, kdy každý produkt je podroben řadě přísných testů, aby byla zaručena nejlepší technická a estetická kvalita. Vybrat si můžete z široké nabídky velikostí a materiálů: porcelánová kamenina, tenkostěnná, silná, mozaika, přírodní kámen, křemenná pryskyřice... Celou nabídku si můžete prohlédnout ZDE, popřípadě níže se můžete podívat na několik málo sérií z nabídky Armonie.

 

MARMO LAB WALL

Precisní obklad na zeď, který lze perfektně sladit s Marmo Lab. K dispozici ve 4 odstínech. 

Marmo-lab_A_Armonie_calacatta_saint-laurent_rivestimento-thegem-gallery-fullwidth.jpg

Katalog ZDE

CHROME

"Pryskyřičný" povrch, který se dodává v jediném formátu 25x75 cm. Dokonalá kombinace kvality, krásy a modernosti.

kontact-rivestimento-bagno-amaranto-01-thegem-gallery-fullwidth.jpg

Katalog ZDE

PORTRAIT

Kolekce obkladů stěn, dostupná ve velikosti 25x40 cm. Díky pěti barvám, které se liší od jemné po živou ji lze  kombinovat s jakýmkoliv typem nábytku.

Portrait_A_armonie_perla_web-thegem-gallery-fullwidth.jpg

Katalog ZDE

WORK

Kolekce bohatá na velikosti a barvy s nádechem cementu. Vhodná jak na podlahy tak stěny. Práci lze kombinovat se sérií Deco Art Savage což je velmi speciální kolekce skládající se z 60x120 zdobných desek.

Work_Highway_urban-space_A_armonie_cemento_60x120-low-thegem-gallery-fullwidth.jpg

Katalog ZDE

LARIX

Krásná kolekce vysoce kvalitní porcelánové kameniny imitující dřevo s modřínu se vyznačuje úzkými žilkami a dvěmi geometrickými dekoracemi.

Katalog ZDE

SILVERWOOD

Nadčasová elegance dřeva, která kombinuje barevné odstíny s avangardními technickými požadavky. Ve formátech 30x120 cm a 20x120 cm, v pěti barvách je doplněn elegantním dekorem medu a lískových oříšků. K dispozici také v tloušťce 2 cm.

Katalog ZDE

ADVANCE

Kouzlo přírodního kamene na keramickém povrchu s minimalistickým designem a přírodními odstíny. K dispozici ve čtyřech barvách: křemen, šedá, černá a hlína. Čtyřech velikostí 60x120 cm, 60x60 cm, 30x60cm a 70x58 cm pětiúhelník a dvěma možnostmi: vnitřní a venkovní, protiskluzovou verzí a verzí o tloušťce 2 cm ve velikostech 30x60 cm a 60x60 cm.

Advance_A_armonie_grey_esterno_compressed-thegem-gallery-fullwidth.jpg

Katalog ZDE

WORK WALL

Moderní obklad na zeď, který lze perfektně sladit s kolekcí Work. K dispozici v pěti odstínech. Ideální pro koupelny a kuchyně.

Work_Highway_-Urban-space_A_25x85-red-thegem-gallery-fullwidth.jpg

Katalog ZDE

BRUSH

Poutavé, střídavé tahy štětce jsou vysledovány lesklými a matnými efekty a vytvářejí povrch s dynamickým texturovaným vzhledem.

 

Katalog ZDE

METALLICA

Elegance v metropolitním stylu s inspirací materiálů cement a kov. Ve formátech 30x60 cm, 60x60 cm a 60x120cm. Možnost kombinace se sérií Deco Art Paint, speciální kolekce skládající se z 60x120 zdobených desek. 

Katalog ZDE

ATG-studio